przewin w dół
pierś kurczaka

Przetwórstwo drobiu – o firmie Res-Drob

Jesteśmy nowoczesnym zakładem przetwórstwa drobiowego. Mamy ponad 65 lat doświadczenia, ale cały czas staramy się modernizować i usprawniać nasze technologie przetwórcze. Kilka lat temu przeprowadziliśmy generalny remont i unowocześniliśmy rzeźnie, co zapoczątkowało intensywny rozwój, a roczna produkcja wzrosła średnio o 40 procent.

Prowadzimy bardzo dobrze rozwinięty eksport mięsa drobiowego. Połowa naszych produktów trafia na rynek europejski, a także do Azji i krajów Afryki Środkowej. Ludzie na całym świecie doceniają jakość naszych produktów. Drób pochodzi od sprawdzonych dostawców, a do tego nasza firma kontroluje hodowlę od etapu pisklęcia, aż po gotową tuszkę.

W prestiżowym, tworzonym corocznie rankingu „Pulsu Biznesu” niejednokrotnie zdobyliśmy wysokie miejsce. Doceniono nasze zaangażowanie w intensywny rozwój i aktywność na rynku. Otrzymaliśmy również tytuł Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju w 2012 roku.

 

Świeże mięso z kurczaka – hodowla

Znamy każdego z naszych hodowców i gwarantujemy, że kurczaki z ich ferm są najwyższej jakości. Firma Res-Drob zajmuje się nie tylko przetwórstwem drobiu. Wraz z weterynarzami obserwujemy dokładnie wszystkie etapy procesu hodowli kurcząt. Wiemy, gdzie nasi hodowcy kupują pisklęta, badamy paszę, którą ptaki są karmione. Nie wszyscy konsumenci wiedzą, że w Polsce obowiązuje całkowity zakaz stosowania dodatków hormonalnych do pasz.

 

jan bartman

Jan Bartman

aleksander drapala

Aleksander Drapała

andrzej saczawa

Andrzej Sączawa

 

Kontrolujemy także warunki w każdej hodowli. Sprawdzamy temperaturę w kurnikach, oceniamy czy ściółka jest sucha i czy wystarcza urządzeń do karmienia i pojenia ptaków. Ważna jest również odpowiednia wentylacja oraz przestrzeń dla kurcząt do swobodnego chodzenia (ptaki hodowane na mięso nie siedzą w klatkach!).

Precyzyjnie określone są też warunki transportu kurcząt do zakładu przetwórstwa drobiu – samochód do przewozu musi być oceniony i zaakceptowany przez weterynarza. Jednym z najważniejszych kryteriów przy wyborze odpowiedniego pojazdu jest gwarancja dobrostanu zwierząt. W trosce o najwyższą jakość hodowca jest zobowiązany każdorazowo przedstawiać świadectwo zdrowia zwierząt. Ich stan szczegółowo oceniają nasi pracownicy i lekarze weterynarii.

 

Centrum dystrybucji drobiu – nasi dostawcy

Współpracujemy z 220 hodowcami, którzy doceniają nasze starania o najwyższą jakość drobiu i sami również nieustannie usprawniają działalność. Ponad połowa dostawców jest z nami od wielu lat, często są to kolejne pokolenia rodzin posiadających fermy. Współpracę opieramy na wzajemnym zaufaniu i profesjonalizmie. Nasi hodowcy doceniają również specjalistyczne szkolenia, które organizujemy i pomoc w poprawie warunków hodowli, jaką zapewniamy.

Jednym z najbardziej sprawdzonych i najdłużej współpracujących z nami hodowców jest Jan Bartman. Od 35 lat dostarcza nam kurczaki najwyższej jakości i nigdy się na nim nie zawiedliśmy.

Z naszym zakładem przetwórstwa drobiu – również od wielu lat – jest Andrzej Sączawa, który właśnie wybudował nowoczesne kurniki, wyposażone w sterowaną komputerowo wentylację i ogrzewanie. 

W nowy, całkowicie zautomatyzowany kurnik zainwestował również Aleksander Drapała – doświadczony i sprawdzony hodowca, który zawsze dostarcza najlepszy drób.

Naszych hodowców prezentował m.in. program TVP Agrobiznes.

 

 

Dla Dostawców

oferta

Firma współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami, których fermy spełniają najwyższe normy
Sprawdź jak można dołączyć do grona naszych dostawców.

Zobacz Ofertę

Dla Hurtowników

oferta

Res-Drob stale zwiększa produkcję i zwiększa obszar ekspansji o nowe rynki.
Dowiedz się jak zostać odbiorca naszych
produktów.

Zobacz Ofertę

Dla Konsumentów

oferta

Dzięki współpracy z największymi sieciami handlowymi, każdy ma możliwość zasmakowania w kurczaku najwyższej jakości. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Zobacz Ofertę
Jesteś hodowcą?
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
* Pole wymagane
Invalid Input
Kurczak
Jesteś dystrybutorem?
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
* Pole wymagane
Invalid Input
Kurczak
Chcesz kupić?
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
* Pole wymagane
Invalid Input
Kurczak